Rozwiązanie konkursu z Russell Hobbs

Nareszcie są wyniki konkursu „Karnawałowe pyszności z Russell Hobbs”. O tym, że przesłane przepisy i zdjęcia były świetne, możecie przekonać się oglądając galerię na naszym Facebooku klikając TUTAJ. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i inspiracje dla nas. Gratulujemy Zwycięzcom!
Przypominamy, że drugi etap konkursu rozpocznie się 24.02. na fanpage’u firmy Russell Hobbs – tam w specjalnej aplikacji konkursowej można będzie wybierać pomiędzy daniami, które zwyciężyły konkursy odbywające się na różnych blogach kulinarnych. Powodzenia!

WYRÓŻNIENIE
MAGDALENA ZAGRABA – sernik „zimowy spacer” 

WYRÓŻNIENIE
MAŁGORZATA GROCHOWSKA – koktajl bananowo-pomarańczowy z jagodami goji

WYRÓŻNIENIE
DARIA DĘBSKA – banany smażone w cieście cydrowym
I MIEJSCE
KATARZYNA KOZIOŁ – Chruściki kokardki 


Powiązane posty

Mały Wspaniały – wygraj ekspres TASSIMO Vivy!

Mały Wspaniały – wygraj ekspres TASSIMO Vivy!

Puszyste cappuccino, trójwarstwowe latte, esencjonalne espresso, czy może gorąca czekolada i herbata o niezwykłym indyjskim aromacie? W nowym ekspresie TASSIMO Vivy przyrządzisz nie tylko szeroki wybór kaw Jacobs i Carte Noire, ale również czekoladę Milka albo herbaty Twinings.  Jest on bardzo wygodny i prosty w […]

Kocham Wino Fest – wygraj wejściówki!

Kocham Wino Fest – wygraj wejściówki!

W sobotę 12 października w Forcie Legionów w Warszawie odbędzie się druga osłona Kocham Wino Fest organizowanego przez Centrum Wina, którego patronem medialnym będzie Crust and Dust (o pierwszej edycji Festiwalu możecie przeczytać tutaj). I tym razem będzie można degustować i kupować wino w okazyjnych, […]3 komentarze “Rozwiązanie konkursu z Russell Hobbs”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


page.php