Mały Wspaniały – wygraj ekspres TASSIMO Vivy!

Puszyste cappuccino, trójwarstwowe latte, esencjonalne espresso, czy może gorąca czekolada i herbata o niezwykłym indyjskim aromacie? W nowym ekspresie TASSIMO Vivy przyrządzisz nie tylko szeroki wybór kaw Jacobs i Carte Noire, ale również czekoladę Milka albo herbaty Twinings. 
Jest on bardzo wygodny i prosty w obsłudze – sam dostosowuje ilość, temperaturę i czas parzenia wody do konkretnego napoju. Jak to się dzieje? Na każdej kapsułce umieszczony jest kod kreskowy. Ekspres skanuje kod i automatycznie wybiera program zaparzania konkretnego napoju. Jedyne co musisz zrobić, to włożyć kapsułkę z ulubionym napojem do ekspresu, zaopatrzyć go w wodę, przycisnąć przycisk i podstawić ulubiony kubek. Po chwili napój jest gotowy. 
Zaletą TASSIMO Vivy jest również nowoczesny design i kompaktowość. Ekspres jest bardzo mały, dlatego zmieści się w każdej kuchni. Ma szerokość zaledwie 17 cm i wysokość 25 cm, czyli dużo mniej niż kartka A4.
Więcej informacji na temat ekspresu TASSIMO Vivy znajdziesz na stronie  www.tassimo.pl.
Jeżeli chciałbyś mieć w swojej kuchni właśnie ten ekspres, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! 
Weź udział w naszym konkursie i rozwiń zdanie: „Tassimo Vivy –  tak mały jak…” 
Zwycięzcą zostanie osoba, która udzieli najbardziej niebanalnej odpowiedzi. Swoje pomysły publikujcie w komentarzu i nie zapomnijcie o podaniu adresu e-mail. 

Na zgłoszenia czekamy do 9.04.2014.
Wraz z przedstawicielami marki  TASSIMO wybierzemy jednego Zwycięzcę. 
Wynik konkursu opublikujemy 13.04.2014. 
WYNIKI KONKURSU:
Dziękujemy wszystkim autorom porównań – naprawdę były świetną lekturą i udowodniły nam, że większość z nas marzy rano o wspaniałej kawie lub aromatycznej herbacie.
Serdecznie gratulujemy Autorowi porównania:
Tassimo Vivy – tak mały, jak krótka jest chwila spokojnego poranka, gdy wszyscy jeszcze śpią i aromat espresso daję nadzieję na resztę miłego dnia. 

Mamy nadzieję, że dzięki Tassimo Vivy te spokojne poranne chwile będą jak najdłuższe.

Powiązane posty

Kocham Wino Fest – wygraj wejściówki!

Kocham Wino Fest – wygraj wejściówki!

W sobotę 12 października w Forcie Legionów w Warszawie odbędzie się druga osłona Kocham Wino Fest organizowanego przez Centrum Wina, którego patronem medialnym będzie Crust and Dust (o pierwszej edycji Festiwalu możecie przeczytać tutaj). I tym razem będzie można degustować i kupować wino w okazyjnych, […]

Konkurs z Książęcym – do wygrania książka kucharska

Konkurs z Książęcym – do wygrania książka kucharska

Właśnie przyszła do nas pachnąca farbą drukarską książka Książęce – przepis na piwo, która jest dla nas szczególna. Znalazł się w niej jeden z naszych przepisów na tartaletki z kurkami i bardzo nas to cieszy. Książka jest przewodnikiem po świecie piwa – można się z […]Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


page.php